I Wydział Cywilny

 

pdfGrzegorz Dziura

pdfPiotr Guzy Wizytator do spraw  cywilnych  i wieczystoksięgowych

pdfKrzysztof Kamiński

pdfElżbieta Kwaśny Koordynator  ds. współpracy międzynarodowej i praw człowieka w sprawach cywilnych

pdfLucyna Oleszek  Przewodnicząca Wydziału 

pdfMałgorzata Reizer Rzecznik prasowy

pdfŁukasz Rodatus Pełnomocnik sądowy ds. wdrożeń systemów informatycznych

pdfRyszard Rodkiewicz Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego przy Sądzie Apelacyjnym w Rzeszowie

  

  II Wydział Karny

 

pdfMariusz Fołta Prezes Sądu Okręgowego w Przemyślu

pdfDariusz Jurjewicz Wiceprezes Sądu, Przewodniczący Wydziału

pdfBogdan Kusz Wizytator ds. karnych i wykonania orzeczeń karnych

pdfDariusz Lotycz Koordynator ds. mediacji 

pdfKrzysztof Stępień

pdfAndrzej Wachowski

   

   III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

 

pdfBożena Błachowicz

pdfZofia Jakubów

pdfAnna Kicman Przewodnicząca Wydziału 

pdfGrzegorz Szynal Wizytator  do spraw rodzinnych i nieletnich oraz   z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych 

   

Podmiot udostępniający informacje: Sąd Okręgowy w Przemyślu
Opublikowany dnia: 21 czerwiec 2016 Aktualizowany dnia: 15 maj 2023
Opublikowany przez: Przemysław Kisała Aktualizowany przez: Paweł Blajer
Licznik odwiedzin: 14117 Autor / Zatwierdzający: Brak danych
Wersje:
2023-05-15 14:28:47 Paweł Blajer Zobacz zmiany
2023-02-01 08:35:03 Paweł Blajer Zobacz zmiany
2023-02-01 08:34:40 Paweł Blajer Zobacz zmiany
2023-02-01 08:32:59 Paweł Blajer Zobacz zmiany
2023-02-01 08:31:17 Paweł Blajer Zobacz zmiany
2023-02-01 08:29:49 Paweł Blajer Zobacz zmiany
2023-02-01 08:26:21 Paweł Blajer Zobacz zmiany
2023-02-01 08:17:45 Paweł Blajer Zobacz zmiany
2023-02-01 08:16:04 Paweł Blajer Zobacz zmiany
2023-02-01 08:12:25 Paweł Blajer Zobacz zmiany
2023-02-01 08:11:47 Paweł Blajer Zobacz zmiany
2023-02-01 08:07:45 Paweł Blajer Zobacz zmiany
2023-02-01 08:03:45 Paweł Blajer Zobacz zmiany
2023-02-01 08:00:55 Paweł Blajer Zobacz zmiany
2023-02-01 07:59:43 Paweł Blajer Zobacz zmiany
2023-02-01 07:58:43 Paweł Blajer Zobacz zmiany
2023-02-01 07:57:38 Paweł Blajer Zobacz zmiany
2023-02-01 07:50:10 Paweł Blajer Zobacz zmiany
2023-02-01 07:41:07 Paweł Blajer Zobacz zmiany
2023-02-01 07:40:44 Paweł Blajer Zobacz zmiany
2023-02-01 07:37:28 Paweł Blajer Zobacz zmiany
2023-02-01 07:36:23 Paweł Blajer Zobacz zmiany
2023-02-01 07:35:03 Paweł Blajer Zobacz zmiany
2023-02-01 07:31:29 Paweł Blajer Zobacz zmiany
2023-02-01 07:21:53 Paweł Blajer Zobacz zmiany
2023-01-31 15:20:15 Paweł Blajer Zobacz zmiany
2022-11-30 11:24:17 Małgorzata Bielańska-Jekabson Zobacz zmiany
2022-11-30 11:21:57 Małgorzata Bielańska-Jekabson Zobacz zmiany
2022-11-30 11:20:43 Małgorzata Bielańska-Jekabson Zobacz zmiany
2022-11-30 11:20:28 Małgorzata Bielańska-Jekabson Zobacz zmiany
2022-11-30 11:20:02 Małgorzata Bielańska-Jekabson Zobacz zmiany
2022-11-30 10:46:03 Małgorzata Bielańska-Jekabson Zobacz zmiany
2022-11-29 14:04:11 Małgorzata Bielańska-Jekabson Zobacz zmiany
2022-11-29 13:39:20 Małgorzata Bielańska-Jekabson Zobacz zmiany
2022-10-06 11:31:56 Przemysław Kisała Zobacz zmiany
2022-10-06 11:31:03 Przemysław Kisała Zobacz zmiany
2022-10-06 11:30:30 Przemysław Kisała Zobacz zmiany
2022-10-06 11:28:40 Przemysław Kisała Zobacz zmiany
2022-10-06 11:27:15 Przemysław Kisała Zobacz zmiany
2022-10-06 11:25:46 Przemysław Kisała Zobacz zmiany
2022-10-06 11:25:30 Przemysław Kisała Wersja oryginalna